KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11334418
nr 1133 4418
Lars Tärning
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), signerad och daterad -17, abborre, 41x26
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:30:55
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr